Trička s vlastním potiskemNezaujalo Vás žádné nabízené tričko s potiskem? Nevadí. Nic Vám nebrání vytvořit si tričko s vlastním potiskem. Při tvorbě vlastního potisku si nejprve vyberete jaké tričko chcete a také jeho základní barvu. Trička se liší v materiálu a v gramáží. Trika s vyšší gramáží jsou obecně kvalitnější a vydrží déle. Kromě triček si můžete vytvořit vlastní potisk také na mikiny, tílka, polštáře nebo třeba i na spodní prádlo.
Tričko s vlastním potiskem

Tvorba trička s vlastním potiskem

Při tvorbě máte k dispozici několik nástrojů. Mezi základní nástroje se řadí nástroj na přidání vlastního textu. U textu lze měnit font potisku, velikost nebo barvu. Kromě textu si můžete na triko přidat také motiv, který už byl někde v eshopu využit. Velmi oblíbenou možností je nahrání vlastního obrázku.

Pokud se rozhodnete pro nahrání vlastního obrázku nebo fotografie, měli byste dodržet několik pravidel. Předně, výsledný potisk bude kvalitnější, když nahrajete obrázek ve vyšším rozlišení. Ideálně ve formátu PNG s transparentním pozadím. Nenahrávejte fotky s velikostí větší než 2 MB a vyvarujte se porušování autorských práv. Výsledná cena trička s vlastním potiskem se odvíjí především od velikosti potištěné plochy.

Kde si lze vytvořit tričko s vlastním potiskem?

Přímo u nás! Stačí kliknout na níže uvedený odkaz a v novém okně se Vám otevře zmiňovaný nástroj na tvorbu vlastního trička.

Druhou možností je navštívit eshop OF.cz a z menu si zvolit možnost „Vlastní tričko“

Napsat komentář