Tričko s potiskem – Judas Priest

Tričko Judas Priest Sin After SinPo velmi dlouhé době pro vás máme tip na metalové tričko. Vtipné sice není, ale rozhodně nevypadá špatně. Motiv potisku je jistě jasný. Ano, je to tričko s motivem legendární metalové kapely Judas Priest. Barva trička je podle očekávání černá a potisk je pouze na přední straně. Tričko zde zmiňujeme zejména proto, že kapela vystoupí 28.6. 2011 v České republice. Konkrétné v O2 Aréně v Praze.

Členové Judas Priest se nechali slyšet, že letošní světové turné bude jejich poslední. Pokud máte rádi metal, tak si je rozhodně nenechte ujít. Cena lístku začíná na 890 Kč.

>>Tričko koupíte zde<<

Tričko Ozzy Osbourne

Metalové tričko Ozzy OsbourneDnes tady máme tričko pro fanoušky heavymetalu. Kdo by neznal Ozzyho Osbourna? Ozzy, narozený jako James Michael Osbourne, se proslavil jako vokalista legendární heavymetalvé kapely Black Sabbath. Z kapely Black Sabbath odešel v roce 1979 a začal se věnovat sólové dráze. Ozzy u nás naposledy vystoupil 28.8. 2010 na Řípfestu.

Potisk trička je jednostranný a je vyvedený v „sešlém stylu.“ Tričko značky CID je vyrobeno ze 100% bavlny a má černou barvu. Další metalová trička naleznete na webu http://metalovatricka.info/

>>Tričko koupíte zde<<