Vtipné tričko Čičina

Tričko Čičina - Vtipná tričkaDnešní tričko je věnováno milovníkům koček. I když by se mohlo díky potisku líbit jejím odpůrcům. Na tričku najdete lehce agresivní čičinu. Takhle nějak vypadá naše kočka, když ji v hlavě něco přeskočí. Celou dobu je přítulná a najednou vás bezdůvodně poškrábe nebo pokouše.

Tričko je ve světle modré barvě a má prodlouženou délku. Střih rukávu je klasický. Pánská varianta není bohužel momentálně k dispozici. Cena je 349 Kč.

>>Tričko koupíte zde<<

Americký Idol

Trička s vtipným potiskem - Americký IdolTrička s nádechem parodie se řadí mezi ty nejoblíbenější. Do této rodiny triček řadíme i dnešní představované tričko. Pojmenované je Americký Idol (pravděpodobně po vzoru americké soutěže American Idol). Potisk paroduje jeden ze symbolů Spojených států. A to přímo Sochu Svobody. Na tričku je vyobrazena jako obtloustlá paní s hranolkami a kolou.

Dámská varianta má světlomodrou barvu. K dispozici je pánská verze, která je laděna spíše do šedého odstínu. Cena trička je tradičně 349 Kč.

>>Tričko koupíte zde<<

Tričko Chuck Norris

Tričko Chuck NorrisTričko s motivem legendárního Chucka Norrise v nabídce českých eshopů chybělo, ačkoliv v zahraničí jsou tyto trička velkým hitem. Situaci se rozhodli napravit v Natriko.cz a do nabídky jedno takové tričko konečně zařadili. Potisk je řešený tak trochu v retro stylu. Je jednobarevný (černý) a jako podklad sloužila pravděpodobně fotka ze seriálu Walker, Texas Ranger. Pokud chcete mít na tričku tuto legendu, která umí mluvit i Braillovým písmem, máte nyní šanci. Základní cena je stanovena na tradičních 298 Kč.

Pokud se vám zvolený motiv nelíbí, nic vám samozřejmě nebrání vytvořit si vlastní tričko s Chuckem Norrisem.

>>Tričko koupíte zde<<

Tričko Piškvorky

Piškvorky - Trička s vtipným potiskem

Další z vtipných triček z nabídky eshopu Bastard.cz, tentokrát s potiskem v podobě populární hry Piškvorky s lehce upravenými pravidly. Pánská verze trička je v modré barvě, dámská verze je v barvě bílé. Jedná se tradičně o kvalitní tričko s vyšší gramáží a s nesepratelným potiskem. Cena dámské i pánské verze trička je 349 Kč.

>>Tričko koupíte zde<<

Tričko Headshot

Tričko s potiskem HeadshotTímhle tričkem zaručeně zaujmete všechny ve svém okolí. Potisk trička vypadá jako cákanec krve. Přesněji, budete v něm vypadat, jako by Vás někdo střelil do hlavy.

Vždy, když toto tričko vidím, vzpomenu si na Dextera Morgana, hlavního „hrdinu“ ze seriálu Dexter. Dexter byl policejní specialista právě na krvavé skvrny (a taky sériový vrah že… :)). Rozhodně doporučuji zvolit si triko v bílé barvě. Na bílém podkladu potisk dokonale vynikne a vypadá jako opravdová čerstvá krev. Tričko nedoporučuji nosit poblíže nemocnic. Tričko je možné zakoupit i v dámské a dětské verzi (opět nedoporučuji).

>>Tričko koupíte zde<<

Tričko Homo Compus

Tričko Homo CompusJako Homo Compus můžeme směle označit dnešního moderního člověka. Ten tráví velkou část svého života u počítače, kde zběsile surfuje po netu, píše nesmysly na Facebooku nebo chatuje s kamarády přes ICQ. Toto tričko zachycuje vývoje člověka od pravěku až do současnosti. Jestliže se řadíte mezi Homo Compus, tak je pro Vás toto tričko ideální volbou. A pokud Homo Compus nejste, můžete si tričko pořídit na protest proti dnení počítačové době!

>>Tričko koupíte zde<<

Tričko IT Crowd

Tričko IT CrowdDnes tady máme tričko s motivem britského sitcomu The IT Crowd. U nás seriál běžel pod názvem Ajťáci. Na tričku najdete Mosse, Roye i Jen v klasickém „8-bitovém“ provedení, přesně tak jak je znáte z úvodní znělky seriálu. Tričko se prodává v bílé barvě. Nic Vám však nebrání zvolit si jinou barvu. Já osobně si myslím, že by se k němu hodila spíše zelená jako ve zmiňované znělce.

Tričko IT Crowd je k dispozici v pánském, dámském i dětském střihu.

>>Tričko koupíte zde<<

Tričko Game Over

Pánské tričko Game OverTohle tričko s vtipným potiskem se řadí mezi absolutně nejoblíbenější trička. Zařadit ho můžeme do kategorie vtipných svatebních triček. Na potisku je ženich s nevěstou, přičemž nevěsta je o poznání veselejší než ženich. Osobně si myslím, že triko se hodí pro pány i pro dámy. Budete se Vy nebo někdo z Vašich přátel ženit/vdávat? Jestliže ano, pak je toto tričko ideálním a hlavně vtipným dárkem.

V základním barevném provedení je tričko vyvedené v modré barvě, nicméně za malý příplatek si můžete tričko přizpůsobit podle sebe.

>>Tričko koupíte zde<<

Tričko My Evolution

Tričko s vtipným potiskem - My EvolutionS tímto vtipným tričkem, parodujícím lidskou evoluci, budete v každé hospodě hvězda. A když to přeženete s alkoholem a někdo Vás najde ležet na zemi, tak mu hned dojde která bije. Co si budeme povídat, takhle často končí mnoho z nás, když jdeme s kamarády „na jedno“ :).

Tričko má dvojitý šev na rukávech a je vyrobené z bavlny.

Cena: 349,- Kč

>>Tričko koupíte zde<<